Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Real Madrid hírek

[2017-01-18] A Real Madrid is kikaphat
A Király Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén csúfos vereséget szenvedett hazai pályán a Real Madrid, ahol a spanyol első osztályban szerepelő Celta Vigótól 2:1-re kaptak ki. Zidane csapata legutóbb is pontosan ugyanennyivel kikapott a Sevilla ellen a Primera División mérkőzésén. Legközelebb a Málaga ellen lépnek pályára január 21-én.
[2017-01-12] Újból a Real Madrid Európa leggazdagabb futballklubja
Csütörtökön hozta nyilvánosságra az Európai Labdarúgó Szövetség azt a kimutatását, melyben a kontinens futballklubjainak 2015-ös bevételeit részletezik. A képzeletbeli dobogó legfelső fokán a Real Madrid csücsül, 578 millió eurós bevétellel, a második a rivális FC Barcelona 561 millió euróval, és a harmadik helyet a Manchester United foglalhatta el 521 millióval.
[2017-01-09] Ronaldo lett ismét az Év játékosa
Cristiano Ronaldo 2016-ban újból elérte azt, hogy az Év játékosa legyen. A Nemzetközi Labdarúgó Szövetségnél a Real Madrid portugál válogatott játékosát legutóbb 2014-ben díjazták. A FIFA zürichi gáláján Ronaldo hatalmas mosollyal vette át a díjat. Gratulálunk neki!

[2017-01-07] Ötgólos győzelem
A Real Madrid a Granada ellen lépett pályára a spanyol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának első szombati mérkőzésén. A Granada már az első félidő végén érezhette, hogy ebből nem fognak jól kijönni, hiszen a szünet előtt az ellenfelük 4 gólt is belőtt a hálóba, miközben nekik egyet sem sikerült. A szünetet követően a Real tovább szépített az álláson, így a végeredmény 5-0 lett a Real Madrid javára.
[2017-01-06] Két Real Madrid játékos is az UEFA év csapatának élén
Sergio Ramos és Cristiano Ronaldo is az UEFA év csapatának táborát erősítik. A spanyol hátvéd kapta a legtöbb voksot az Európai Labdarúgó Szövetség által kiírt szavazáson. Sergio Ramos pontosan 488 908 szavazattal győzedelmeskedett, míg csapattársa Cristiano Ronaldo 450 220 voksot szerzett magának. A voksoláson több mint 7,1 millióan vettek részt.

[2017-01-05] A világ egyik legjobban kereső edzője lesz Zidane
A spanyol Real Madrid labdarúgócsapat elnöke Florentino Pérez teljesen elégedett Zinedine Zidane edző munkájával. 2016-ban megnyerték a Bajnokok Ligáját, az Európai Szuperkupát és a Világkupát is. A francia szakvezető jelenlegi bére 5,4 millió euró, ami várhatóan még emelkedni fog, ha továbbra is ilyen eredményeket ér el a csapattal.

[2017-01-01] A Manchester Unitednál köt ki Pepe?
Sajtóértesülések szerint Pepe nem hosszabbítja meg a nyáron lejáró szerződését a Real Madridnál. Bár visszautasíthatatlan ajánlatokat kapott Kínából, egyelőre még egyiket sem fogadta el, nemrégiben pedig José Mourinho, a Real Madrid egykori edzője is feltűnt a színen, aki a Manchester Unitedba csábítgatja a játékost. Kíváncsian várjuk, hogyan fog dönteni.
[2016-12-31] Ronaldo lőtte a legtöbb nemzetközi gólt
Cristiano Ronaldo, a Real Madrid és a portugál válogatott támadója lőtte a legtöbb gólt nemzetközi sorozatokban a 2016-os esztendőben a labdarúgás történetével és statisztikáival foglalkozó szervezet (IFFHS) összesítése szerint, mintegy 24-et. Egyúttal övé lett idén a legtöbb válogatottban szerzett gól is, összesen 13.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, realmadrid.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Cristiano Ronaldo | Manchester United | Sean Paul | David Villa | Intim Torna Illegál | Az összes rajongói oldalunk listája