Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Real Madrid hírek

[2016-05-05] Döntőbe jutott a Real Madrid
A spanyol együttes a Manchester City elleni elődöntő visszavágóján nyert, egy öngóllal jutottak tovább a fináléba.
[2016-05-04] Ronaldo újra a Real Madridban
Célba ért a Real Madrid imája, felépült Ronaldo. A Bajnokok Ligája döntője lesz a tét a Real Madrid-Manchester City meccsen. Az első mérkőzésen gól nélküli döntetlen született.
[2016-05-02] Bale marad a Real Madridnál
2021-ig biztosan a csapatban marad a walesi szélső.
[2016-04-27] Manchester City - Real Madrid 0-0
Egy gól sem született Manchesterben, bár a második félidőben azért volt már néhány madridi helyzet. A Bajnokok Ligája elődöntő első mérkőzésén 0:0 lett a végeredmény.
[2016-04-23] Két gólos hátrányból is nyerni tudott a Real Madrid
Gareth Bale 81. percben szerzett góljával nyert 3-2-re a Real Madrid a Rayo Vallecano otthonában.

[2016-04-21] Otthonában győzött a Real Madrid
A Primera Divisió 34. fordulójában a Real Madrid 3:0-ra győzött a Villareal ellen.
[2016-04-16] Nem újdonság, nyert a Real!
A spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában a Real Madrid 5-1-re nyert a Getafe csapata ellen. A Real eddig sorozatban hatodszor nyert a bajnokságon, aminek eredménye, hogy a tabella második helyére kerültek.
[2016-04-12] C. Ronaldo elődöntőbe segítette a Realt
A portugál játékos mesterhármasának köszönhetően továbbjuttatta a Real Madrid csapatát a Wolfsburg ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2016, realmadrid.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Cristiano Ronaldo | Kelly Clarkson | Bruce Willis | Manchester United | Jean-Claude Van Damme | Az összes rajongói oldalunk listája