Real Madrid hírek

[2016-05-18] A Real Madrid szakemberei Magyarországon tartanak előadást
A Real Madrid utánpótlás-filozófiáját népszerűsítik Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban.
[2016-05-16] Ezüstöt szerzett a Real a Puskás-Suzuki Kupán
A Real Madrid U17-es csapata 3-0-ra győzte le a KRC Genk utánpótlás csapatát a 9. Puskás-Suzuki Kupán, amely a bronzéremre volt elég.
[2016-05-12] A Real Madrid megint megelőzte a Barcelonát
Újra első lett a madridi csapat, sorozatban immár negyedik éve.
[2016-05-05] Döntőbe jutott a Real Madrid
A spanyol együttes a Manchester City elleni elődöntő visszavágóján nyert, egy öngóllal jutottak tovább a fináléba.
[2016-05-04] Ronaldo újra a Real Madridban
Célba ért a Real Madrid imája, felépült Ronaldo. A Bajnokok Ligája döntője lesz a tét a Real Madrid-Manchester City meccsen. Az első mérkőzésen gól nélküli döntetlen született.

[2016-05-02] Bale marad a Real Madridnál
2021-ig biztosan a csapatban marad a walesi szélső.
[2016-04-27] Manchester City - Real Madrid 0-0
Egy gól sem született Manchesterben, bár a második félidőben azért volt már néhány madridi helyzet. A Bajnokok Ligája elődöntő első mérkőzésén 0:0 lett a végeredmény.
[2016-04-23] Két gólos hátrányból is nyerni tudott a Real Madrid
Gareth Bale 81. percben szerzett góljával nyert 3-2-re a Real Madrid a Rayo Vallecano otthonában.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2016, realmadrid.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Cristiano Ronaldo | Sergio Ramos | Manchester United | Blink-182 | Ronaldinho | Az összes rajongói oldalunk listája