Real Madrid hírek

[2017-06-06] Pepe elhagyja a Realt
Most már biztos, hogy a spanyol futballbajnok elhagyja a Real Madridot. Pepe szerződése június végén jár le a királyi klubnál és úgy döntött nem hosszabbít, hanem máshol folytatja a játékot. Egyelőre nem tudni, hogy hová szerződik, de bárhová is kerüljön, biztosan nagy örömmel fogadják majd.

[2017-06-03] Megvédték bajnoki címűket a Bajnokok Ligájában
A Bajnokok Ligája döntőjében a Real Madrid 4-1-re legyőzte a Juventust, ezzel megvédve a bajnoki címüket. A spanyol aranyérmes Real Madrid a sorozat kezdete óta összességében 12 alkalommal tudott győzni. Cristiano Ronaldo a döntő mérkőzésen két gólt is bezsebelt, így ő lett a BL gólkirálya.

[2017-05-17] Zidane megy vagy marad?
Sajtóértesülések szerint már eldőlt a Real Madrid vezetőedzője, Zinédine Zidane sorsa, de a hírt csak a szezon végén jelentik be. Ha lehet hinni a sajtóban megjelent pletykáknak, Zidane-nal szerződést hosszabbítottak, 2020-ig biztosan marad a klubnál.

[2017-04-24] Nem erre számított a Real Madrid
Vasárnap este az Clásicón a Real Madrid vereséget szenvedett, miután 3–2-re kikapott a Barcelonától. Bár a mérkőzés elején a Real Madrid megszerezte a vezetést, Messi 92. percben lőtt gólja mindent eldöntött, amikor a katalánok a harmadik gólja is a hálóban kötött ki.
[2017-04-19] Győzött a Real, bekerültek a legjobb négy közé
A Bajnokok Ligájának negyeddöntős visszavágóján győzött a Real Madrid, ahol 4–2-es végeredménnyel ejtették ki a Bayern München csapatát. Cristiano Ronaldo háromszor, míg Marco Asensio egyszer juttatta az ellenfél hálójába a labdát. A Real Madrid egy időre megnyugodhat, hiszen győzelmükkel a legjobb négy közé jutottak.

[2017-03-16] Megtalálták Pepe utódját?
A Real Madrid Felipe Monteiro-val foltozná be a Pepe utáni űrt. A 27 éves játékosért 25-30 millió euró körüli összeget kér majd klubja.