Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Real Madrid hírek (34. oldal)

[2015-07-24] Videó: Először nyert a Real új edzője - négyet vágtak a City-nek
Összességében sima és megérdemelt, 4-1-s sikert aratott a Real Madrid a Manchester City elleni, ausztráliai (Melbourne) felkészülési mérkőzésén, ezzel megszületett Rafa Benitez első győzelme a madridi kispadon. A blancók Benzema, Cristiano Ronaldo és Pepe góljával már az első félidőben tetemes előnyre tettek szert, az angol ezüstérmes Yaya Touré tizenegyesével szépített a szünet előtti pillanatokban. A Real a második félidőben, az orosz szélső, Cheryshev góljával állította be a végeredményt. Az angolok büntetője előtt Sergio Ramos kézzel csente el a labdát Sterlingtől (de alighanem a 16-oson kívül). A City 20 percet követően, sérülés miatt elveszítette egyik új igazolását, Fabian Delphet. Íme, a gólok és a 11-est megelőző szituáció!
[2015-07-23] Áll a bál a Realnál: Ronaldo elküldte a fenébe Benitezt
Óriási botrány van kialakulóban a Real Madrid háza táján, miután a klub elsőszámú klasszisa, Cristiano Ronaldo összerúgta a port a nyáron kinevezett új vezetőedzővel, Rafa Benitezzel.
[2015-07-23] Ramos marad a Real Madridban
A 29 éves Ramost az utóbbi hetekben a Manchester Uniteddel hozták hírbe, de Benítez állítása szerint nem megy sehova.
[2015-07-23] Benítez elmondta, mit gondol Ronaldóról
A szerdai Real Madrid-edzésen a sztár hisztizett, mert elvették a gólját. De mi lesz Ramosszal?
[2015-07-21] Exkluzív szerződést kötött a FIFA 16-tal a Real Madrid
A klub játékosait többek között egy új, nagyobb részletességű eljárással modellezik le.

[2015-07-18] Videó: Tizenegyesek döntöttek a Roma és a Real meccsén
Az ausztráliai International Champions Cup névre hallgató felkészülési torna keretében a Roma és a Real Madrid csapott össze egymással. A rendes játékidő nem hozott döntést (0-0), amely után egyből büntetők következtek. A tizenegyeseket az olaszok bírták jobban "idegekkel", a madridiak részéről Lucas Vázquez hibázott, így 7-6 lett a vége Tottiék javára.