Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Real Madrid hírek

[2018-03-10] C. Ronaldo újabb két gólja
Az Európa Ligára hajtó Eibar a Real Madridot fogadta. A meccs nagyobb részében fölényben játszottak, ám ennek ellenére is 2-1-re nyertek a vendégek – C. Ronaldo két góljával.
[2018-03-07] A Real Madrid Párizsban is nyert
A PSG még mindig nem elég erős a Bajnokok Ligájához. A címvédő Real Madrid a Paris Saint-Germain felett idegenben aratott 2-1-es sikernek köszönhetően kettős győzelemmel jutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.
[2018-03-05] Cristiano duplázni tudott
A Real Madrid papírforma szerint 3-1-es győzelmet aratott a vendég Getafe együttese felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 27. fordulóján. A hazaiaknál Cristiano Ronaldo duplázott.
[2018-02-27] Csúnya vereség
A spanyol bajnokság 26. fordulójának nyitómeccsén a Real Madrid a legrosszabb formáját hozta, ennek köszönhetően 1-0–ra kikapott az Espanyol vendégeként. A Real Madrid így tovább növelte hátrányát az Atleticóval szemben.
[2017-09-30] Dortmundban győzött a Real
A Borussia Dortmund hazai pályán 3-1-re kikapott a címvédő Real Madridtól. A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában Cristiano Ronaldo két gólt is lőtt az ellenfél kapujába, így boldogan nyugtázhatta a napot.

[2017-09-23] A Real Madrid legyőzte idegenben az Alavést
A La Liga 6. fordulója szerencsét hozott a Real Madridnak, de rájuk is fért, hiszen számukra nem igazán indult jól a bajnokság. Összeszedve magukat a címvédő Real Madrid 2-1-re nyert az Alavés ellen, így újabb pontokat zsebelhettek be. A királyi gárda sorozatban 12. bajnokiját nyerte meg idegenben, ezzel beállította az FC Barcelona 2010/11-es spanyol csúcsát.
[2017-09-22] Hazai pályán kikapott a Real
Nagy meglepés érte mind a játékosokat, mind a Real Madrid szurkolókat, amikor szerda este hazai pályán 1-0-ra kikaptak a La Liga ötödik fordulójában. A Real Betis győzelme tovább rontott a címvédők helyzetén, hiszen a listavezető katalánok már hét ponttal előzik meg a Real Madrid csapatát. Zinédine Zidane, a fővárosi alakulat vezetőedzője cseppet sem aggódik, úgy véli, messze még a liga vége.
[2017-08-28] Nem szakadt meg a Real Madrid sorozata, de pontokat vesztett
A címvédő Real Madrid hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Valenciával a spanyol labdarúgó-bajnokság második fordulójának vasárnap késő esti zárómérkőzésén. A Bajnokok Ligája-győztes madridiak már a 10. percben vezetést szereztek a bombaformában futballozó Marco Asensio találatával, ezzel tovább folytatták fantasztikus szériájukat, ugyanis sorozatban 70. tétmérkőzésükön szereztek gólt. A Valencia nem sokkal később egyenlített Soler révén. A fordulást követően a Real futballozott fölényben, de a Valencia is veszélyesen játszott, sőt, a hétfőn szerződtetett Kondogbia találatával a vezetést is megszerezte. Zinédine Zidane alakulata természetesen óriási hajrába kezdett, Asensio szabadrúgásával pedig a 83. percben egalizált. Az utolsó percekben Karim Benzema dönthette volna el a három pont sorsát, de a francia csatár előbb ordító helyzetben mellé lőtt, majd a 92. percben közeli fejesét Neto, a Valencia kapusa óriási bravúrral a kapufára tolta.

Facebook ikonKövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2018, realmadrid.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Cristiano Ronaldo | Max Verstappen | Tom Cruise | Manchester United | Blink-182 | Az összes rajongói oldalunk listája